Erzurumspor Ergaz&Bluepet ile

Enerji sektörünün önemli aktörlerinden birisi olan Ergaz & Bluepet firması B.B. Erzurumspor kulübünün Kardelen Tv’de yayınlanan maç yayınlarının ana sponsoru oldu.

yayınlarının ana sponsoru oldu.

Spor Toto 3. Lig de mücadele eden B.B. Erzurumspor bu sezon iddialı bir kadro oluşturdu. Dadaşlar takımlarının kendi sahasında ve deplasmanda oynadığı tüm maçlarını kalabalık bir taraftarlar grubuyla destekliyorlar. Kardelen TV tarafından naklen canlı olarak yayınlanıyor.

Erzurum’da oynanan maçları Kardelen Tv canlı yayınlıyor

B.B. Erzurumspor’un içerde oynanan maç yayınlarının Kardelen TV tarafından naklen canlı olarak yayınlanması konusunda anlaşma sağlandı. Bu maç yayınlarının yayınlanmasında Ergaz & Bluepet firması yayın ana sponsoru oldu.

Ergaz & Bluepet Genel Müdürü Abubekir Yağız, “ Büyükşehir olan Erzurum’un futbol takımının yeri aslında bu lig değil. Umuyorum ki hak ettiği yere en kısa zamanda gelecektir. Yeni yönetim özveriyle çalışmaktadırlar, iyi transferler yapıldı. Gerek tesisleşme olsun gerek halk desteği olsun aslında Erzurum’un sahip olduğu her şey süper ligde oynamaya uygun. Fakat tam destek olmak gerekir. Her zaman olduğu gibi yine firma olarak biz desteğimizi güzide kulübümüze vererek bir üst lige çıkmasını umut ediyoruz. Erzurumspor futbol takımının hak ettiği süper ligde oynaması için hepimizin elimizden gelen desteği vermesi gerekiyor” dedi.