Ergaz & Bluepet Reklam Filmi Çekimleri Tamamlandı

Ergaz & Bluepet Reklam Çekimleri ile ilgili basında çıkan haber

Enerji sektöründe yaklaşık kırk yıldır faaliyet gösteren Ergaz A.Ş.’nin akaryakıt sektörüne kazandırdığı yeni markası Bluepet için, iddialı bir reklam filmi hazırlanıyor.
Çekimleri tamamlanan reklam filminde fantezi müziğin ünlü sanatçısı İbrahim Erkal oynadı. Ergaz & Bluepet akaryakıt istasyon sayısını 2015 yılı sonuna kadar 150 adet olarak hedefledikleri belirtildi. İddialı bir albümle beraber yine iddialı bir reklam filminin yayına başlaması 2015 yılının İbrahim Erkal ve Ergaz & Bluepet için iyi bir çıkış hamlesi olarak değerlendiriliyor.
İbrahim Erkal’in piyasaya çıkaracağı “Nefes “ adlı yeni albümüyle beraber aynı zamanda Ergaz & Bluepet reklam filminin de yayınlanacak olması heyecanla bekleniyor.
Erkal, Erzurum’un gururu olan bir kurumun tanıtmaktan gurur duyarım
Ergaz & Bluepet reklam filminde rol alan İbrahim Erkal, “ Ergaz & Bluepet’in büyümesi gelişmesi demek Erzurum ekonomisinin gelişmesi demektir. Benim için ise Erzurum demek akan suların durması demektir. Erzurum’un gelişmesi tanıtılması adına yapılan her çalışmaya katkı sağlamaktan memnuniyet duyarım. Ergaz & Bluepet’in büyümesi sektöründeki büyük firmalar arasında yer alması içinde destek olunması ve tercih edilmesi gerekiyor. Onun için “ Hadi geeel Ergaz & Bluepet’e gel” diyorum.

 

Haberin Kaynağı                               :

İhlas Haber Ajansı
Hürriyet
Sabah
Milliyet
Erzurum Haber Gazetesi
Gündem 25